Kontakt | Kde nás najdete | Otevírací dobaVšeobecné obchodní podmínky

 

Hlavním prodejním sortimentem jsou pekařské a těstárenské mouky vyráběné v místním mlýně s dlouholetou tradicí.

V naší příjemně zařízené prodejně Vám dále můžeme nabídnout široký sortiment kvalitních pekařských, bezlepkových a krmných produktů.

Při výběru nových produktů dbáme na kvalitu a čerstvost, tak abychom co nejlépe uspokojili nároky našich zákazníků.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na Vaši návštěvu!

 Prodejna ve mlýně ve Veselí nad Lužnicí


16 Responses

 1. nikita58

  Dobrý den, peču kváskové chleby, běžně od Vás kupuji pšeničnou i žitnou chl.mouku. Teď bych chtěla zkusit nějakou jinou. Prosím, jaký je rozdíl pro pečení chleba (např. kynutí) mezi žitnou chlebovou a žitnou výražkou? Dále zda mohu pšeničnou chl.mouku nahradit špaldovou moukou.
  Děkuji předem za Váš čas a ochotu
  Spurná Anna

 2. m.pinterova

  Děkuji moc za vyčerpávající info. Ještě bych se chtěla zeptat jestli se chlebová mouka mele z celého zrna, nebo se před mletím taky odstraňuje klíček a obal. Jak moc velký je rozdíl v množství popela mezi celozrnnou a chlebovou. Vybírám mouku na kváskový chleba a chtěla bych co nejcelozrnnější ale aby se s ní i dobře peklo.. Děkuji moc. Benešová.

 3. mibaji

  Dobrý den, jsem velmi mile překvapena rychlostí vybavení mé první objednávky u Vás. dorazila v pořádku a perfektně zabalena. Mouka na chleba super, polohrubá na knedlíky vynikající, koření voňavé. A kakao? Tak to nemá chybu, s manželem jsme si udělali oblíbenou krupicovou kaši. Výtečná vůně i chuť, přesně tak chutnalo holandské kakao před 50 lety v plechovce. Musíme Vám vyseknout velkou poklonu. Jsme rádi, že jsme Vás objevili. Děkujeme moc a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků. Prokopovi Jirkov

 4. emhameli

  Jsem velmi spokojená s nákupem. Zásilka dorazila rychle, vše bylo přepečlivě zabaleno, nic se nevysypalo. Mouka je kvalitní, hned jsem zadělala na chleba. Doručení PPL také na výbornou – velmi příjemný, zdvořilý řidič. Cenově mouka vychází i s příplatkem za dopravu stále o dost levněji než v běžných obchodech, kde jsem ji kupovala dosud. Budu objednávat pravidelně, jinde už mouku nekoupím.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..