Místní vyzvednutí (zdarma)

Pokud zvolíte tuto možnost, Vámi objednané zboží si můžete bezplatně vyzvednout na kamenné pobočce Prodejny ve mlýně ve Veselí nad Lužnicí, Sokolská 113. Během objednávkového procesu stačí zvolit Místní vyzvednutí (zdarma). Jakmile Vámi objednané zboží bude připraveno k odběru, budete informováni prostřednictvím potvrzovacího e-mailu.

Adresu a aktuální otevírací dobu kamenného obchodu naleznete v sekci O nás a otevírací doba.

Přepravní společnost PPL

Zásilková společnost PPL doručí Váš balík do 24 hodin po celé České republice, o přesném termínu doručení budete informováni přímo od přepravce pomocí SMS. V den expedice obdržíte informační email s číslem zásilky. O průběžném stavu doručení Vašeho balíku se pak můžete informovat prostřednictvím odkazu umístněného v emailu nebo na  www.ppl.cz.

Dopravné balík do  30 kg        140 Kč vč. DPH

doběrečné                               + 40 Kč vč. DPH

Přepravní společnost Geis

Společnost Geis doručí Váš balík do 24 hodin po celé ČR. O přesném doručení balíčku budete informováni pomocí SMS, zároveň Vám bude zaslán při expedici potvrzovací email s číslem zásilky, pomocí kterého pak na webových stránkách přepravce můžete sledovat stav Vaší zásilky. Stav zásilky zjsitíte jednoduchým kliknutím na uvedený odkaz v emailu nebo případně na webových stránkách společnosti http://tt.geis.cz/TrackAndTrace/Tracking.aspx

Dopravné balík do 30 kg        140  Kč vč. DPH

doběrečné                                 + 40 Kč vč. DPH