Místní vyzvednutí (zdarma)

Pokud zvolíte tuto možnost, Vámi objednané zboží si můžete bezplatně vyzvednout na kamenné pobočce Prodejny ve mlýně ve Veselí nad Lužnicí, Sokolská 113. Během objednávkového procesu stačí zvolit Místní vyzvednutí (zdarma). Jakmile Vámi objednané zboží bude připraveno k odběru, budete informováni prostřednictvím potvrzovacího e-mailu.

Adresu a aktuální otevírací dobu kamenného obchodu naleznete v sekci O nás a otevírací doba.

 

Přepravní společnost PPL

Zásilková společnost PPL doručí Váš balík do 24 hodin po celé České republice, o přesném termínu doručení budete informováni přímo od přepravce pomocí SMS. V den expedice obdržíte informační email s číslem zásilky. O průběžném stavu doručení Vašeho balíku se pak můžete informovat prostřednictvím odkazu umístněného v emailu nebo na  www.ppl.cz.

Dopravné balík do  20 kg        107 Kč vč. DPH

Dopravné balík 21 – 50 kg      170 Kč vč. DPH

doběrečné                               + 40 Kč vč. DPH

 

Přepravní společnost Geis

Společnost Geis doručí Váš balík do 24 hodin po celé ČR. O přesném doručení balíčku budete informováni pomocí SMS, zároveň Vám bude zaslán při expedici potvrzovací email s číslem zásilky, pomocí kterého pak na webových stránkách přepravce můžete sledovat stav Vaší zásilky. Stav zásilky zjsitíte jednoduchým kliknutím na uvedený odkaz v emailu nebo případně na webových stránkách společnosti http://tt.geis.cz/TrackAndTrace/Tracking.aspx

Dopravné balík do 20 kg        107  Kč vč. DPH

Dopravné balík 21 – 50 kg      170 Kč vč. DPH

doběrečné                                 + 40 Kč vč. DPH

 

Česká pošta – Balík do ruky

Česká pošta Vám doručí balík do 24 hodin na Vámi uvedenou adresu. O přesném termínu dodání budete informováni prostřednictvím SMS.

Během doručení si můžete upravit termín a detaily doručení na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice

Dopravné balík do 20 kg      200 Kč vč. DPH

Dopravné balík 21 – 30 kg    315 Kč vč. DPH

 

Česká pošta – Balík na poštu

Přepravce Česká pošta doručí Vaši zásilku na jednu z Vámi vybraných pošt po celé ČR. V den expedice obdržíte potvrzující email s číslem zásilky, pomocí kteroho budete moci upravovat a sledovat zásilku na  www.ceskaposta.cz/zmenadispozice.

Dopravné balík do 20 kg      200 Kč vč. DPH

Dopravné balík 21 – 30 kg    315 Kč vč. DPH