Poctivé čokoládové polevy od italského výrobce značky Master Martini. Na výběr je tmavá čokoládová poleva, dále pak bílá čokoládová poleva. Snad nejoblibenější v této kategorii je hořká čokoláda Carla z české čokoládovny nesoucí stejné jméno.

Hořká poleva Carla
Hořká čokoláda Carla 70% kakaa
Velice chutná hořká poleva Carla se 70% obsahem kakaa   Země původu: Česká republika   Zvolte prosím, jak velké množství hořké polevy Carly si přejete zakoupit:
46.00 184.00  Výběr možností
Tmavá poleva Master Martini
Tmavá poleva Master Martini
Mléčná poleva od itálského výrobce je proslulá mezi všemi cukráři. Tmavá poleva Master Martini má skvělé vlastnosti a výtečnou chuť. Při rozehřívání polevy cukráři často k čokoládě přidají ještě trošku másla, poleva je pak lépe roztíratelná. Země původu: Itálie   Zvolte prosím, jak velké balení tmavé polevy si přejete zakoupit:
23.00 92.00  Výběr možností
Bílá poleva Master Martini
Bílá poleva Master Martini
Bílá poleva Master Martini je skvělou volbou pro domácí i profesionální cukráře. Země původu: Itálie   Zvolte prosím, jak velké balení bílé polevy si přejete zakoupit:
23.00 92.00  Výběr možností
Jahodová poleva Carla
Jogurtová poleva Carla s příchutí čerstvých jahod dodá Vašemu cukrářskému dílu to pravé. Poleva je vhodná ke zdobení dortů, ale i dalších domácích cukrářských pochoutek a dezertů. Jahodová poleva je zprácována ve formě čoček a je pro Vás připravena v baleních po 250g, 500g a pro mlsouny velké 1000g balení.
94.00  Výběr možností